درباره سپهر آریا

شرکت از سال ۱۳۷۴ با هدف واردات و توزیع کالا در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. تا سال ۱۳۸۶ فعالیت این شرکت در واردات و توزیع مواد اولیه فولادی بخصوص ورق، لوله، اتصالات و شیرآلات استنلس استیل بوده است. از سال ۱۳۸۶ برای توسعه و یافتن کانال های تجاری و استفاده از فرصت هاو پتانسیل های جدید تجاری و صنعتی در منطقه اقیانوسیه وکشوراسترالیا، به مطالعه در باره این منطقه پرداخت شد. حاصل این مطالعات و سفرهای متعدد وحضور در نمایشگاه های مختلف یافتن ارتباطات بهتر با شرکت های استرالیایی و بین المللی آن یافتن راه کارهای ارتباط تجاری و صنعتی میان ایران و استرالیا شد.
پس از سالها بررسی و امکان سنجی برای یافتن این کانال ها و استفاده بیشتر ازامکانات موجود در منطقه اقیانوسیه، ضمن ایجاد تغییرات ساختاری و پرسنلی در شرکت سپهر آریا در ایران، اقدام به راه اندازی دفتر مشترکی نیز در استرالیا شد.
شرکت سپهر آریا با رایزنی با سازمانهای تجارت ایران و تجارت استرالیا، شرکتهای مشاوره ای خصوصی و دولتی، همچنین حضور در نمایشگاه ها در هر دو کشور، مذاکره و استفاده از دیدگاه ها و نظرات مشاورین، صاحبان و مدیران صنایع و تجار آماده ارائه سرویسها، خدمات و امور مشاوره خود برای فعالیت در واردات و صادرات کالاها، انتقال تکنولوژی، فاینانس و جابجایی های ایمن تر مالی برای هر دو طرف ایرانی و استرالیایی میباشد.
همچنین با دسترسی به کلیه امکانات موجود دو کشور آماده معرفی و ارایه کالاها و خدمات جدید به خصوص کالاهایی با مزیت اقتصادی برای طرفین همچون: کالاها، سرویس ها و تکنولوژی وابسته به ساختمان، معدن، نفت، گاز، پتروشیمی و شیمیایی، فلزی، کشاورزی و دامداری، بیوتکنولوژی و یا ارائه مشاوره در موارد سرمایه گذاری در کشورهای این حوزه میباشد.
شرکت سپهر آریا همچنین در چند سال اخیر با استفاده از دفتر مشترک این شرکت در شهر ملبورن و همکاری با تجاراسترالیایی فعال در حوزه آسیای جنوب شرقی راه های مطمینی برای فعالیت در این حوزه را نیز کشف کرده است. در طی این سالها، ما در پروژه های مختلف واردات و صادرات در حوزه های نساجی و ساختمان و دامداری- کشاورزی فعالیت های خوبی داشته ایم. شرکت سپهر آریا با این پشتوانه امروز آماده گی امضا قراردادهای همکاری با هلدینگ های تجاری و اقتصادی ایران در حوزه های: کشاورزی و دامداری، صنایع وابسته به ساختمان، شرکت های دانش بنیان و فنآوری و تکنولوژی، نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع ریلی ایران را در ااستفاده از این پتانسیل دارد
در حوزه آکادمی و ارتباطات علمی با کشوراسترالیا این شرکت به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات و سرویس های اعزام دانش آموزی ازمقطع ابتدایی تا پایان دبیرستان (متوسطه) به استرالیا در ایران بوده است. دفتر ما در استرالیا بهمراه یک شرکت حقوقی-مهاجرتی واقع در ملبورن برای در خواست ویزا دانش آموزی همکاری میکند. همچنین ما دارای نمایندگی سازمان سنجش تحصیلی استرالیا (AEAS) در سرویسها این آزمون در ایران برای خانواده های علاقه مند به اعزام فرزندان جهت تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان در استرالیا هستیم.

شرکت بازرگانی سپهر آریا، به همراه شرکت شریک خود در استرالیا مستقیما آماده ارائه خدمات بازرگانی بشرح ذیل میباشد:

۱. واردات و صادرات کالا ها، سرویس ها و تکنولوی در صنایع فوق
۲. مشارکت سرمایه گذاری داخلی و خارجی
۳. مشارکت درتوسعه تجارت و حضور در نمایشگاه های بین المللی بویژه در کشور استرالیا
۴. مشاوره و اجرا دوره های آموزشی و تخصصی، بخصوص دوره های تکمیلی کوتاه مدت و میان مدت برا ی متخصصین و مدیران شرکتهای صنعتی، معدنی و تجاری ایران (خصوصی و دولتی) در کشور استرالیا