مواد اولیه نساجی

مواد اولیه نساجی طیف وسیعی از محصولات پایه نساجی را شامل میشوند، این محصولات میتواند محصولات طبیعی مانند انواع پشم حیوانات، پنبه و ابریشم و مواد اولیه غیر طبیعی مانند اکرولیک، پلی استر، ابریشم مصنوعی وغیره را شامل شود (برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر به سایت http://www.ariatextile.com مراجعه کنید). البته علاوه بر مواد اولیه، محصولات تکمیلی را نیز میتوان نام برد: انواع نخ برای تولید محصول نهایی نیز جز مواد اولیه نساحی محسوب میگردند. مواد اولیه کمکی شامل انواع رنگهای طبیعی و شیمیایی، نرم کننده ها و مواد شیمیایی انتی استاتیک نیز از جمله مواد اولیه مصرفی برای صنعت نساجی محسوب میشوند.
خوشبختانه صنعت نساجی ایران همچنان یکی از بزرگترین صنایع ایران است. فرش های ماشینی و دستبافت ایران همچنان یکی از برندهای مطرح در جهان و یکی از اقلام صادراتی مهم ایران است. در کنار فرش تولید انواع پارچه برای مصرف داخلی نیز قسمت مهم دیگری از صنایع نساجی ایران است.
در طی سال های گذشته شرکت سپهر آریا تمرکز خوبی بر روی تامین مواد اولیه نساجی بخصوص برای صنعت فرش ایران داشته است. علاوه بر اخد نمایندگی ازتولید کنندگان خارجی معتبر، این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان مواد اولیه نساجی و ارايه سرویس های لازم برای واردات این مواد، اخذ پروفرما برای تولید کنندگان ایرانی از تولید کنندگان چین، ترکیه، پرو، استرالیا، نیوزلند، اوروگوئه، تایلند، تایوان، هند از جمله خدمات این شرکت به صنعت نساجی ایران بوده است. شرکت سپهر آریا علاوه بر ایران دارای دفاتر و پرسنل محلی در کشورهای چین و استرالیا میباشد که وظایف آنها گارانتی خدمات و محصولات برای تولیدکنندگان و تجار ایرانی است.
در زمینه صنعت نساجی، ما تجربه و دانش واردات مربوط به در زمینه مواد اولیه طبیعی مانند پشم ، پنبه ، ویسکوز ، ابریشم ، جوت و همچنین مواد مصنوعی مانند اکریلیک ، پلی استر ، نایلون و غیره را از کشورهای مختلف مانند چین، ترکیه، بنگلادش، مصر، استرالیا، نیوزلند، پرو، کره جنوبی، ازبکستان و تاجیکستان در بازار خاورمیانه را داریم
سپهر آریا در حال گسترش فعالیت خود در صنعت نساجی است و اکنون ما تقریباً درگیر هر نوع مواد مصرفی و قابل استفاده در این صنعت هستیم، از الیاف طبیعی و مصنوعی گرفته تا رنگ و مواد شیمیایی، همچنین ما به تازگی تجربه ای جالبی در واردات ماده اولیه و طبیعی لاتکس (کايوچو) داشته ایم. برای اطلاعات بیشتر لطفاً وبسایت www.ariatextile.com را بررسی کنید