توسعه تجارت

مهم نیست که عملیات شما چقدر گسترده یا پیچیده است ، متخصصان زنجیره تامین ما قادر خواهند بود ناکارآمدی ها را به طور دقیق شناسایی و برنامه ریزی کنند.

الف) برنامه ریزی

خدمات زمانبندی ما کار می کند زیرا ما به دقت به مشتریان خود گوش می دهیم تا نیازهای آنها را به طور کامل درک کنند. با سابقه اثبات شده ما در برنامه ریزی ، می توانید روی سپهر آریا حساب کنید تا کار را به درستی انجام دهید. ما خدمات جامع ، فرابخشی و بین فرهنگی زنجیره تأمین ارائه می دهیم که کار اضافی را حذف کرده و نتایج بهتری در کشورهای خاورمیانه به شما می دهد.

ب) مدیریت

برای هر نوع تجارت در سطح جهانی ، میزان اطلاعاتی که با آن سر و کار دارید بسیار زیاد است. ارائه منابع در فواصل طولانی بین فرهنگها و زبانهای مختلف می تواند نقاط کور بسیاری ایجاد کند که توانایی شما را در شناسایی مشکلات محدود می کند ، چه برسد به حل آنها. داشتن یک تیم مجرب پشت سر شما در این روند مفید است. سپهر آریا به عنوان یک شرکت زنجیره تامین ، تخصص و منابع لازم برای نظارت بر کل عملیات شما و یا حتی جنبه ای از آن را دارد. چه حمل و نقل داخلی را سازماندهی کنید و چه با سیستم واردات/صادرات قوی برخورد کنید ، سپهر آریا استراتژی های موثر زنجیره تامین را روی میز قرار می دهد

تدارکات

صرف نظر از سطح تجربه شما ، سازماندهی و مدیریت کارآیی لجستیک دریا ، هوا و زمین یک کار دلهره آور است. سپهر آریا می تواند به شما در دستیابی به یکپارچگی کامل زنجیره تامین و حمل و نقل کمک کند و همه چیز ، از جمله حمل و نقل بین المللی و داخلی را در نظر گرفته و بهترین روشهای حمل و نقل را انتخاب کنید.

راه حل

همه چیز از اختلاف زمان گرفته تا موانع فرهنگی می تواند برای تامین کنندگان خارجی مشکل ایجاد کند. این مسائل اغلب به عنوان تاخیر و سردرگمی در ارتباطات و اندازه گیری عملکرد ظاهر می شوند. سپهر آریا ، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زنجیره تامین در ایران و با شرکای تجاری خود در سایر کشورهای خاورمیانه ، تجربه زیادی در برخورد با تامین کنندگان در سراسر جهان دارد. با کمک ما ، شما به راحتی موانع فرهنگی و جغرافیایی را که مانع از انجام کارآمد عملیات خود می شوید ، برطرف خواهید کرد.

ج) حمل و نقل

این که آیا شما نیاز به واردات/صادرات از طریق دریا یا هوا دارید یا از خدمات لجستیک داخلی استفاده می کنید ، خدمات ما نیازهای شما را برآورده می کند. در سپهر آریا ، هیجان ما برای ارائه خدمات برجسته به مشتریان در سطح بالایی از رضایت مشتری است. سپهر آریا با شما همکاری می کند تا راه حل را به عنوان بخشی از استراتژی کلی صادرات/واردات خود با دفاتر در چندین کشور خاورمیانه و کارشناسان حمل و نقل بین المللی توسعه دهید. با خدمات پاسخگو به مشتریان ، تحویل محصولات شما در دست متخصصان خواهد بود. خدمات ما شامل:

– حمل و نقل دریایی

حمل و نقل بین المللی به/از سایر کشورها می تواند یک فرآیند پیچیده باشد. چالش کوید را به زنجیره تامین یا توزیع خود اضافه کنید؛ همکاری با یک تیم حمل و نقل حرفه ای برای مدیریت حمل و نقل شما می تواند بهترین گزینه شما باشد ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که محموله های شما کارآمد ، مقرون به صرفه ، اقتصادی و به موقع هستند.

– حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی یک صنعت سریع در حال حرکت است ، اما حمل بار هوایی اغلب نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. خوشبختانه بهترین ایرلاین های مهم مانند قطر ، امارات ، ابوظبی و هواپیمایی خلیج در خاورمیانه مستقر هستند و می توانند خدمات حمل و نقل هوایی شرکت شما را برآورده کنند. با همکاری با سپهر آریا و تیم حرفه ای آن ، شرکت شما خطر هرگونه اختلال در برنامه حمل و نقل هوایی شما را به حداقل می رساند